Exklusivní balíček MoneyExpo Praha 2022

Pořiďte si nyní kompletní balíček MoneyExpo Praha 2022 a vytěžte maximum informací z letošní tradingové a investiční konference!

Exklusivní balíček obsahuje

Záznamy všech přednášek a diskusního panelu

(přístup online na 6 měsíců)

Získáte více než 12 hodin programu konference MoneyExpo Praha 2022 nabitého důležitými informacemi pro váš trading i investiční portfolio. Neunikne vám tak žádná důležitá informace. Celý program naleznete zde: https://2022.money-expo.cz/#program

Prezentace řečníků

(přístup online na 6 měsíců)

Můžete se podívat do jednotlivých prezentací k přednáškám. Získáte tak rychlý přehled a strukturu předávaných informací od řečníků.

Tradingový kurz: 4 alternativní a vysoce efektivní využití klasických indikátorů

(přístup online na 6 měsíců)

V sedmi lekcích se podíváme na 4 klasické indikátory a jejich alternativní využití. V kurzu se také dozvíte, jakým způsobem je efektivně propojit a vytvořit si tak základ obchodního systému. Autorem kurzu je dlouholetý trader a investor Michal Stibor.

Fotografie z konference

(přístup online na 6 měsíců)

Na letošním ročníku konference MoneyExpo Praha 2022 panovala skvělá atmosféra. Nahlédnout do konferenčního centra můžete prostřednictvím fotogalerie.

BONUS: 6 přednášky z minulých ročníků

(přístup online na 6 měsíců)

Jako bonus jsme pro vás vybrali šest zajímavých přednášek z minulých ročníků. Půjde o přednášky zaměřené na akcie, kryptoměny, fondy, opce, inflaci nebo portfolia světových investorů, konkrétně: ``Jak vypadají portfolia světových investorů`` (Zdeněk Zaňka, 2021), ``Fundamentální analýza jako základ investice do krypto aktiv`` (Ondřej Pilný, 2021), ``Jak inflace mění náš trading`` (Roman Dvořák, 2021), ``Spreadové obchodování akcií - vhodný přístup k obchodování a tradingu v nejisté době`` (Tomáš Kadeřávek, 2020), ``Vyvarujte se základních chyb při investování do fondů`` (Petr Seibot, 2020) a ``Opční strategie pro obchodování tržních neefektivit`` (Jan Rohrbacher, 2019).

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.